YETKİLİ SERVİSLER

Yetkili Servis Numaraları

 

Marka            Ürünler         Telefon         Arıza ve Değişim İşleyişi

ACER            Monitör, Notebook            (212) 444 22 37      

Arıza İşleyişi:

Garanti dahilinde olan ürünlerinizi fatura ibrazı ile ACER yetkili merkez servise veya müşteri hizmetlrini arayarak en yakın acer servis noktasına bırakabilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz i DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptör ,garanti belgesi ve son kullanıcı (şahsa kesilmiş) faturası veya fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Acer tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.Not: Yazılımdan kaynaklanan sorunlar ve fiziksel hasar görmüş cihazlar DOA kapsamında değişim işlemi görmez.

 

ASUS Monitör, Notebook, PDA (216) 521 46 01

521 52 64     

Arıza İşleyişi:

Garanti dahilinde olan ürünlerinizi fatura ibrazı ile ASUS yetkili merkez servise ulaştırabilir veya müşteri hizmetlerinden bilgi alarak anlaşmalı oldukları kargo firması ile ücretsiz sevkini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptör, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. ASUS tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır. Not: Yazılımdan kaynaklanan sorunlar ve fiziksel hasar görmüş cihazlar DOA kapsamında değişim işlemi görmez.

 

AIRTIES        Adsl Modem            (212) 444 02 39      

Arıza İşleyişi:

Airties yetkili merkez servisine göndermeniz gerekmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

30 gün içinde arızalı çıkan cihaza ft ibraz ederek servisinden değişim talep edilmektedir.Bayi tarafından değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

BENQ            Projeksiyon (216) 550 23 67      

Arıza İşleyişi:

BENQ servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayıp kayıt bırakıldıktan sonra en yakın kargo firmasıyla, ürün tarafınızdan alınarak servis işlemi görmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. BENQ tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

 

BROTHER   Yazıcı (212) 466 23 90      

Arıza İşleyişi:

BROTHER servislerinde cihazların tamiri yapılmaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Arıza tesbiti BROTHER servisi tarafından yapılarak arıza tesbit raporu alınması gerekmektedir.

 

CANON         Yazıcı, Kartuş         (212) 385 16 16       

Arıza İşleyişi:

CANON servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayıp adreslerine veya anlaşmalı kargo firması bilgilerini alarak kargo ile ulaştırabilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptörü, kartuş-toner, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. CANON tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaz CANON tarafından değişim işlemi görmektedir.

 ADRES: Eski B.Dere cad. Özcan Sok. No: 2 4.LEVENT/İST

 

DELL Notebook     (811) 288 00 01      

Arıza İşleyişi:

DELL servislerinin yerinde hizmeti bulunduğundan dolayı müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile Dell servisi aranarak kayıt bırakıldıktan sonra servisin cihaza arıza raporu vermesi ile gerçekleşecektir. Donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

NOT:

0811 288 00 01 nurayı çevirdikten sonra ingilizce konuşan oparatör çıkar çıkmaz 8885785446 numarayı çeviriniz, sonra Türkçe konuşan oparatör çıkacaktır.

 

EPSON         Yazıcı, Projeksiyon           (212) 268 40 00      

Arıza İşleyişi:

EPSON servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak adreslerine teslimatını yada telefon desteği ile anlaşmalı kargo firması ile cihazı sevk edebilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Yeni ürünlerde EPSON tarafından arıza tespitleri yapılmakta ve sorun giderilmektedir. Değişim yapılmamaktadır.

 

FUJITSU SIEMENS           Notebook, Monitör            444 03 72     

Arıza İşleyişi:

Ürününüz için çağrı merkezi numarasını arayıp kayıt bıraktıktan sonra en yakın servis adresinizden teslim almaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar FSC tarafından işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. FSC tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihazın servisinden değişimi sağlanmaktadır.

 

HP      Notebook, Pc, Server, Camera, Pda, Monitör, Yazıcı, Tarayıcı    (212) 444 03 07

444 71 71     

Arıza İşleyişi:

HP servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak en yakın yetkili servis birimlerine veya telefon desteği alarak anlaşmalı kargoları ile sevk edilebilir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir.Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptör , pil garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Hp Distribütörü tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

 

IBM Lenovo Notebook     (811) 267 77 77      

Arıza İşleyişi:

Lenovo servisi olan BDH servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak en yakın servis birimlerine veya telefon desteği alarak anlaşmalı kargoları ile sevk edilebilir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir.Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Lenovo tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

 

LEXMARK    Yazıcı, Kartuş         (212) 220 04 40      

Arıza İşleyişi:

LEXMARK servislerin cihazların tamiri yapılmaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

LEXMARK tarafından bakılmaktadır. Değişim yapılmamaktadır.

LG      Notebook, Monitör            (212) 444 65 43      

Arıza İşleyişi:

LG servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayıp kayıt bırakıldıktan sonra en yakın LG servisi tarafından adresinizden teslim alınmaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. LG tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

 

MSI     Notebook     (216) 371 12 00

371 11 98     

Arıza İşleyişi:

MSI yetkili servisi olan ANKO BİLG. tarafından tamirleri gerçekleşmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir.Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. ANKO servisi tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.

 

OKI     Yazıcı (212) 275 37 10      

Arıza İşleyişi:

Okı servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servis telefonlarından gönderi adresleri veya anlaşmalı kargo firması ile gönderimini sağlayabilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

OKI servisi tarafından bakılmaktadır. Değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

PHILIPS        Monitör, Webcam, Optik, Modem, Kamera     (212) 275 62 56      

Arıza İşleyişi:

PHILIPS servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Tüm ürün gruplarını Cihaza ait garanti belgesi ile en yakın phılıps servisine bırakabilirsiniz.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

30 gün içinde arızalı çıkan Philips ürünlerinin değişimleri yetkili servislerinden talep edilmektedir. Satış noktası tarafından değişim yapılmamaktadır.

 

SAMSUNG   Monitör, Notebook            (216) 444 77 11      

Arıza İşleyişi:

SAMSUNG yetkili servisleri tarafından tamiri yapılmaktadır. Fatura ibrazı ile Yetkili servisi arayıp kayıt bırakıldıktan sonra cihazınız adresinizden teslim alınmaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış faturasına istinaden 30 gün içinde arızalı çıkan ürünler DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, kutulu, garanti belgesi ile birlikte değişim işlemi için yetkili servisilerine gönderilmektedir.

 

SONY            Notebook, Monitör, Tv, Kamera            (212) 380 22 00      

Arıza İşleyişi:

SONY ürünlerinin SONY yetkili servisi tarafından tamiri yapılmaktadır.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Satış faturasına istinaden 30 gün içinde arızalı çıkan ürünler DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, kutulu, garanti belgesi ile birlikte değişim işlemi için yetkili servisilerine gönderilmektedir. Yetkili servis arızalı raporu onayı ile değişim yapılmaktadır.

 

TOSHIBA     Notebook, Projeksiyon, Monitör          (216) 340 60 80

(212) 340 60 80      

Arıza İşleyişi:

TOSHIBA yetkili servisleri tarafından destek verilmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Son kullanıcı faturası olmak şartı ile fatura ibraz edilerek 30 gün içinde arızalı çıkan ürünler DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, kutulu, garanti belgesi ile birlikte değişim işlemi için yetkili servisilerine gönderilmektedir. Yetkili servisi arıza rapor onayı ile değişim yapılmaktadır.

 

TOSHIBA     Notebook, Projeksiyon, Monitör          (216) 340 60 80

(212) 340 60 80      

Arıza İşleyişi:

TOSHIBA yetkili servisleri tarafından destek verilmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Son kullanıcı faturası olmak şartı ile fatura ibraz edilerek 30 gün içinde arızalı çıkan ürünler DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, kutulu, garanti belgesi ile birlikte değişim işlemi için yetkili servisilerine gönderilmektedir. Yetkili servisi arıza rapor onayı ile değişim yapılmaktadır.

 

XEROX         Yazıcı (212) 354 70 01      

Arıza İşleyişi:

XEROX yetkili merkez servisine göndermeniz gerekmektedir.

Yeni Ürün Değişim İşleyişi:

Yeni cihaz olduğuna dair fatura ibraz edilerek yetkili servisden değişim talep edilmelidir.


Your SEO optimized title page contents