HİZMETLER

onlinesatinal.net olarak verdiğimiz hizmetler

İstanbul Copy Bilişim Sistemleri olarak tamamen yerli sermayeye ait, 2010 yılında kurulan ve sektöründe faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Kurulduğundan itibaren firmamızın ihtisas alanı Fotokopi Makinaları, yazıcı ve sarf malzemeleri toptancılığıdır.

Bunun dışında Çeşitli Kurum ve kuruluşların Bakım anlaşması yaparak hizmet vermekteyiz. Akademi İslam Üniversitesi,İstanbul Adli Tıp Kurumu,Türktelekom Genel Merkezi,İstanbul devlet tiyatroları Genel müd.,Polaris Tekstil,İstanbul genelinde 100 Den fazla Orta öğretim ve liselerin Tüm sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılama ve Bunun gibi bir çok Özel Veya Resmi kuruluşa hizmet veriyoruz.

Firmamızın amacı; farklı markalarda "tamamı sıfır, orijinal ve distribütör garantili" olmak üzere; bilgisayar,Elektronk,Fotokopi, yazıcı ve sarf malzemelerinde müşterilerine iyi servis ve iyi fiyatlar sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Hedefimiz önde gelen firmalarından biri olduğumuz iş alanımızda; pazar yapısını belirleyen bir pozisyonda, müşteri odaklı çözümler sunan bir firma olarak bilinilirliğimizi arttırmak ve kendi grubumuzda özellikle orijinal sarf malzemeleri,Elektronik,Bilgisayar, cep telefonu, ev aletleri, bebek, mutfak, güvenlik, yazılım ve ofis ürünleri tedariği konusunda akla ilk gelecek, piyasa lideri firma olmaktır.

Piyasanın aksine firmamız stoklu olarak çalışmakta; böylelikle hem alım gücünü son kullanıcılara daha iyi fiyatlarla yansıtmakta, hem de yüksek stok bulunulabilirliği ile müşterilerine daha iyi servis verebilmektedir.

www.onlinesatinal.net Alışveriş Sitemize gelirsek ; 22.08.2008 Kuruluş tarihnden itibaren faliyettedir. 22.08.2016 Tarihine kadar tescilli olan web adresimiz Gelecekte Çok büyük cirolar hedeflemektedir.

Web Web sitemiz adın dan da anlaşılacağı üzerine Tam bir projedir. Amacımız Google gibi dünya pazarına tek başına hükmeden bir arama motorunda Şuan için Tüm Türkiye’ye aradığı her ürünü Google aramalarında Web stemiz üzernden bulup satın alacağı bir yapı oluşturarak hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin En büyük Sunucu Firmaları arasında yer alan “Global Iletisim Hizmetleri A.S.” de barındırmaktayız..

Yazılım Firmamız ise Yine devletin de Büyük destek vererek ödüllü Bir firma olan “Armain Teknoloji Iletişim Internet ve Bilgi Teknolojileri Ltd.Sti.” den Yazılım alt yapımızı sağlamaktadırlar. Biz Sanal ortamda Gerek Güvenlik gerekse Yazılım konusunda Türkiye’nin En güvenilir ve sorunsuz Firmaları ile çalışmaktayız.

Web sitemiz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Firmamız Tamamı ile İnternet üzerinden firmalara ulaşmaktadır. Daha doğrusu Firmalar Bizleri İnternet sitelerimiz üzerinden Bulurlar. İstanbul içindeki arayanlara Firma olarak Bizzat Biz yerinde hizmet vermekteyiz. Türkiye geneli tüm müşterilerimize ise MNG KARGO ile anlaşmalı kargomuz ile Gönderim yapmaktayız. Web sitemizde Şuan için Yer alan Ürün Grupları şöyledir.

“Ayakkabı-Çanta-Bavul, Bahçe Malzemeleri, Dolan kartuş, Eğlence Kostümleri, Erkek ve Bakım, Ev Dekorasyon, Fotokopi Makinaları, Fotokopi toneri, Giyim ve Moda, Güvenlik Sistemleri, İlginç Ürünler, İş Elbiseleri, Kamp Malzemeleri, Kayak Malzemeleri, Kişisel Ürünler, Laser Tonerler, Mucize Ürünler, Müzik Aletleri, Ortopedik Terlik, Para Sayma Makinesi, Parti malzemeleri, Pil ve Pil Şarj Ürünleri, Tüketici Elektroniği, Ofis Tüketim Ürünleri, Outdoor malzemeleri, Outlet Seri Sonu Ürünler, Termoslar, Yazar Kasa, Teknik Servis, Yazılım, Elektrikli Ev Aletleri, Muadil Tonerler, Toner Dolumu, Notebook Yedek Parça” Bunların dışında Ürün çeşitliliği her geçen ay çoğalmaktadır.

Online Alışveriş. Ofis Tüketim ürünleri. Sarf Malzeme Satışı.

  • • Alışveriş. Online Alışveriş. Online Satınal.
  • • Elektronik. Elektronik Ürünler. Elektronik Malzemeler.
  • • Bilgisayar. Bilgisayar Tamiri. Bilgisayar Parçaları. Bilgisayar Satış..
  • • Fotokopi. Fotokopi Toneri. Orjinal Fotokopi Toneri. Muadil Fotokopi Toneri.
  • • Toner. Orjinal Toner. Muadil Toner. İthal Toner. İthal Muadil toner.
  • • Kartuş. Muadil Kartuş. Orjinal Kartuş. İthal Kartuş.
  • • Fotokopi. Fotokopi Tamir Servis. Fotokopi makinası.
  • • Ofis. Ofis Tüketim. Ofis Tüketim Malzemeleri.

Önemli: Firma olarak Tüm Kurumsal ve Bireysel Tüm ihtiyaçlarınızı 60'dan fazla Tedarikçilerimizde hizlere hizmet vermekteyiz.Kurumsal alımlarınız için lütfen Temsilcilermiz ile görüşerek özel fiyat ve teklif alabilirsiniz.

 


Your SEO optimized title page contents